8 komentářů

 1. Dobrý den,
  chtěl bych paní Lasákové poděkovat za vynikající přístup, už díky prvnímu sezení jsem rapidně omezil kouření, ještě jedno a snad se toho zlozvyku zbavím.
  Doporučuji všem, kteří mají slabou vůli.

 2. Pěkný den všem.
  O účincích přístroje Bicom jsem se dozvěděla před pár lety od své kamarádky z Olomouce, která ho již dlouhodobě využívá k léčení všech zdravotních neduhů své rodiny. Velmi mě to zaujalo a když si přístroj pořídila Silvinka L. věděla jsem, že ho určitě vyzkouším. Ani jsem netušila, jak brzy se to stane. Na začátku tohoto roku jsem zahájila onkologickou léčbu a řešila jsem jak nejlépe své tělo ochránit před škodlivými následky. V tu chvíli mi Silva nabídla léčbu pomocí svého přístroje. Začala jsem pravidelně docházet na detoxikační kúru cca 3x měsíčně. Dnes mám léčbu ukončenu a výsledky po celou dobu léčby i konečné výsledky ukazují, že mé tělo vylučuje veškeré škodlivé látky a moje orgány funguji stejně jako před zahájením léčby, což je opravu skvělé!! Musím říct, že i celý průběh chemoterapie jsem zvládala velmi dobře, bez většího zatížení a komplikací.
  Jsem nesmírně vděčná za tento alternativní způsob léčby, který budu i nadále využívat a děkuji moc Silvince Lasákové za její podporu, zodpovědný a profesionální přístup. 
  Jana Z.

 3. Dobrý den, všem velice doporučuji :-) paní Lasáková mi pomohla se zánětem ledvin, hned po prvním sezení mi bylo znatelně lépe a po třech sezení bylo po všem. Pravidelně docházím k paní Lasákové s dcerou, která má alergii, za pomoci čipu, zvládá své alergie úplně bez problému a to se týká i potravinové alergie. Všem velice doporučuji a paní Lasákové velice děkuji :-)

 4. Dobrý den,
  tímto bych chtěl paní Lasákové poděkovat za naprosto profesionální přístup, stačila pouze jedna terapie na odvykání kouření a už 12dnů jsem NEKUŘÁK a to bez abstinenčních příznaků,opravdu žádné protivné nálady,nespavost atd.. se u mě neprojevily a navíc my to začalo smrdět.Pokud už přijde myšlenka/absťák tak se my tato myšlenka za pár sekund vytratí z hlavy anebo o kouření začnu mluvit negativně.Navíc jsem po terapii měl energie jako nikdy předtím.Mockrát vám děkuji a zvažuji si zakoupit i vstupní vyšetření.Martin

 5. Dobrý den,
  chtěla bych velmi ocenit práci paní Lasákové, poděkovat za její celkový přístup a za obrovskou pomoc. Velkým pokrokům ve zlepšení mého zdraví vděčím nejen přístroji BICOM, ale také vhodně zvoleným homeopatikům, které mi vždy paní Lasáková vybere a opravdu pomáhají při jakémkoli zdravotním problému. Vzhledem k tomu, že trpím chronickým onemocněním, musím neustále podporovat imunitu, čehož jsme díky terapiím docílily. Nejen posílení imunity, ale veškeré problémy například s opary, kvasinkovou infekcí a dalších věcí jsme se účinně zbavily.
  Určitě bych návštěvu paní Lasákové a podstoupení terapie doporučila každému z Vás, kteří chcete podpořit své zdraví jinou cestou, než pomocí chemikálií a dalších synteticky vyrobených látek. Děkuji za profesionální přístup a veškeré znalosti v oboru, kterých má paní Lasáková opravdu nadmíru.

 6. Ze začátku jsem k biorezonanci byla velmi skeptická,ale nakonec jjsem s dcerou šla,jelikož jsem byla zoufalá,protože byla každý měsic nemocná. Silvinku znám,tak jsem jí dceru svěrila a první výsledky začala pozorvat cca po 4 měsicích. Nedalo mi to a šla jsem na bicom také.několik let jsem bojovala s bolestmi hlavy,které přecházeli do migrén a já vždy musela použít nějaký lék.dneska jsme s dcerou obě v pořadku,ona v rámci možností zdravá a já bez bolesti hlavy:-).tímto chci Silvince moc poděkovat a určitě doporučuji.není kouzelnice,vše chce svůj čas,takže je třeba se připravit,že první terapií problémy nezmizí

 7. Dobrý den,
  chtěla bych tímto poděkovat paní Lasákové za celkový přístup a velkou pomoc při celkové detoxikaci těla. Často jsem mívala bolesti žlučníku a měla jsem i stresem zatížená játra. Po pár sezeních se stav zlepšil. Díky celistvé léčbě a posílení orgánů mi začaly dorůstat vlasy tam, kde v posledních letech vypadaly.
  Bicom a homeopatika od Silvinky mi pomohly i po vytržení zubu moudrosti, kdy jsem měla velké bolesti a hnisání. Po nasazení Bicomu a homeopatik se stav rapidně zlepšil a rána se hojila a vyčistila rychleji než zubař předpokládal.
  Největším překvapením pro mne bylo, že Bicom mi pomohl i s volbou správného vitaminového doplňku pro mé tělo. Vyzkoušely jsme jak vitaminy, tak homeopatika, která jsem chěla brát a Bicom sám vybral doplňky, které mé tělo potřebuje a které naopak ne. Je to malý zázrak!
  Za paní Lasákovou jdu vždy, když se objeví nějaký zdravotní problém, věřím, že mému tělu pomáhá, hlavně díky tomu, že řeší příčínu, nikoliv jen symptom.

 8. Dobrý den.Můžu paní Lasákovu opravdu doporučit,navštívila jsem jí kvůli kouření.Moc jsem tomu nevěřila,jsem kuřačka skoro 28 let a nikdy se mi nepodařilo přestat kouřit,ale když jsem navštívila paní Lasákovou,tak se to změnilo a druhý měsíc už nekouřím.Tak doufám že mi to vydrží a moc děkuji,je skvělá a určitě doporučuji :-).

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *